
-
Joe
2024-08-14 15:53
予約が取れる日は必ずお願いしています。
小学生の子どもがとても上達しました。
先生のおかげだと感謝しています😊

-
Kuma
2024-08-14 07:01
callan1 lesson2でまだ慣れない中で、とても丁寧に指導してもらえました!

-
Ryusuke
2024-08-13 13:38
I hope your future is blessed with happiness. Take care!

-
Joe
2024-08-13 10:35
У этого пользователя нет текстового комментария

-
Nono
2024-08-13 06:58
У этого пользователя нет текстового комментария

-
takahiro
2024-08-13 06:00
I had a lot of discussion with Apechi-san about the Topic of Obon. I learned the Chinese & Philippines styles of how to pray for the repose of souls of ancestors. I enjoyed the conversation with her.

-
Ryusuke
2024-08-12 16:36
У этого пользователя нет текстового комментария

-
takahiro
2024-08-11 04:59
I had a lot of discussion based on the Topic on Task Arrangement of Business English with Apechi-san. I could manage to reply to the questions stated in Warm-up and her questions.
I could reply to a few questions based on Situational dialogues which were asked by her.
I enjoyed the lesson.

-
SS
2024-08-11 04:25
У этого пользователя нет текстового комментария

-
Kazu
2024-08-07 01:51
У этого пользователя нет текстового комментария