
-
Shota
2021-04-11 00:19
У этого пользователя нет текстового комментария

-
Shoma
2021-04-10 10:28
中学生なので歌をなしにしてほしいというリクエストに快く応じて頂きました。

-
Takahiro
2021-04-07 09:31
У этого пользователя нет текстового комментария

-
Yuki
2021-04-07 05:14
Although the connection was bad, I had great time with his lesson. Thank you for teaching me.

-
Akiyoshi
2021-04-06 05:42
У этого пользователя нет текстового комментария

-
sosuke
2021-04-05 06:46
У этого пользователя нет текстового комментария

-
Michael
2021-04-04 03:13
У этого пользователя нет текстового комментария

-
Kenty
2021-04-03 03:02
可もなく、不可もなくです。大人のレッスンならよかったのかもしれませんが、子供向けはオススメしないです。大人の普通の速さの会話スピードとりはるかにゆっくりですが、子供が理解できず困惑する事が多々ありました。

-
Michael
2021-03-30 13:46
У этого пользователя нет текстового комментария

-
Edson Batista da Silva
2021-03-28 12:22
Teacher has a long of experience in teaching, this is extremely important, I loved the class, and I’ll see you in the next class.
thank you so much for helping me on this journey of learning a new language