
-
Sada
2016-05-30 07:15
Her speed of talking is very fast for me, but it's good training for me.
She asked many questions, so I could speak a lot comparing to other lesson. And she typed many sentences to me. That help me to review.

-
Ayano
2016-05-30 02:28
У этого пользователя нет текстового комментария

-
Masa
2016-05-28 09:38
カランのステージ5を受講しました。
話すスピードがちょうどよく、聞き取りやすかったです。
楽しくレッスンを受けることができました。

-
Masahiko
2016-05-28 02:55
早口の先生です。
いいですよ。

-
navie
2016-05-21 02:59
У этого пользователя нет текстового комментария

-
makiko
2016-05-11 04:49
У этого пользователя нет текстового комментария

-
tetsu
2016-05-05 04:55
thank you very much!!

-
Kaori
2016-05-04 09:29
У этого пользователя нет текстового комментария

-
Toshi
2016-05-03 09:26
У этого пользователя нет текстового комментария

-
Naoko
2016-04-27 04:30
他の方のコメントにもあるように、すぐにレッスンに入るので進むのが早い。
発音もとてもきれいで滑らか。
カランの手ぶりも分かりやすい。