
-
SUMIKO
2020-07-19 08:29
明るい先生でした。
ビギナーの私には会話が少し早かったです。

-
Non
2020-07-19 02:28
例文は単純ですが、描写や単語の説明を会話するのが難しく感じるのですが、先生はチャットをよく活用し、より長く文章表現できるようレッスンしてくださるので、一歩ずつでも表現を増やすことができ、分かりやすいです。

-
kenneth
2020-07-17 04:59
У этого пользователя нет текстового комментария

-
Daniel
2020-07-15 00:24
У этого пользователя нет текстового комментария

-
Iku
2020-07-10 12:45
У этого пользователя нет текстового комментария

-
midori
2020-07-08 06:32
Fe teacher is very patient. She corrects my pronunciation and wrong grammars patiently. Thank you so much.

-
Jun
2020-07-04 16:06
Thank you for the lesson. I enjoyed your class.
カランを受講中の先生です。発音や文法の間違いもしっかり指摘して下さいます。リアクションに温かみがあり、何度も受講したいと思う先生です。

-
Toshi
2020-07-04 02:33
У этого пользователя нет текстового комментария

-
Michael
2020-06-26 12:46
good teacher! clear explanation,good patience.

-
makiko
2020-06-25 10:18
I am sorry for missing your lesson. I want to take your lesson in future .Suddenly i got emergency accident this morning. So i could not take your lesson.Thank you verry much.