
-
Xuan
2023-04-05 12:57
У этого пользователя нет текстового комментария

-
JIM
2023-04-05 12:28
У этого пользователя нет текстового комментария

-
uuuuuuu
2023-04-03 10:55
У этого пользователя нет текстового комментария

-
Taka
2023-04-02 19:41
The teacher's facilitation was easy to listen to.

-
Andy
2023-04-02 05:25
У этого пользователя нет текстового комментария

-
Eason
2023-03-31 10:25
У этого пользователя нет текстового комментария

-
Andy
2023-03-30 12:25
У этого пользователя нет текстового комментария

-
Rachel
2023-03-29 12:26
У этого пользователя нет текстового комментария

-
Hano
2023-03-29 12:18
What should I say? This teacher made me happy, and the class progressed steadily. He is a good teacher who makes me happy and helps me whenever I make a mistake. The points are a little high, so it's hard to make a reservation, but if there are any left, I definitely want to put them in. It may be good for people who can do the course twice a day
なんて言ったらいいのか。この先生楽しくやってくれ、どんどん授業が進みました。楽しくやってくれるし、間違ってたら何度でも助けてくれる良い先生です。ちょとポイントが高くて予約はなかなか出来ないけど、残ってたら必ず入れたいです。異日に2回できる人は良いかもしれません

-
Sae
2023-03-26 06:26
У этого пользователя нет текстового комментария