
-
Ren
2022-05-04 11:47
まあまあ良かったです。

-
Phoenix
2022-05-03 15:25
У этого пользователя нет текстового комментария

-
miho
2022-05-03 11:08
У этого пользователя нет текстового комментария

-
Kazu
2022-05-03 09:24
Thank you for your lesson. As I would, I finished one whole topic in one lesson. I addition to that, I could express about euthanasia in Japan and my opinions to it.

-
Yusei
2022-05-02 14:37
普通でした。

-
Balla
2022-05-01 19:19
У этого пользователя нет текстового комментария

-
Matthew
2022-05-01 09:11
У этого пользователя нет текстового комментария

-
pon
2022-04-30 17:39
楽しい授業です。テキスト以外のことも聞いてくださり、とても勉強になります。優しくて明るい先生です。

-
sxxxxx
2022-04-30 11:58
У этого пользователя нет текстового комментария

-
Hiro
2022-04-29 14:09
カランメソッドStage2受講。
スピードゆっくりめ、カランメソッドに慣れてない人にとっては、ちょうどよいのかもしれません。