
-
Toshi
2020-06-24 08:35
У этого пользователя нет текстового комментария

-
Toshi
2020-06-22 09:57
У этого пользователя нет текстового комментария

-
Jose
2020-06-22 01:26
У этого пользователя нет текстового комментария

-
Akito
2020-06-17 16:56
初めてのレッスンを担当してもらいました。うまく表現できない事ばかりだったけど嫌な顔せず笑顔で対応してくれてとても良い先生だと感じました。

-
Eiko
2020-06-16 06:32
У этого пользователя нет текстового комментария

-
Ash
2020-06-14 08:55
Teacher Tamika is really nice and so kind!
I was afraid of making mistakes too much when speaking English before, but she always smile and listen to me carefully so I didn't feel pressure at all!
I can speak English without being afraid now. She made me motivated to speak English! I really appreciate you letting me know that speaking English is really interesting.
何回もクラスを受けさせてもらったのですが、英語を話せない時の焦りや、怖さを払拭してくださいました。ぜひTamika先生のレッスンを受けてみてください!

-
Learner
2020-06-14 07:57
У этого пользователя нет текстового комментария

-
Eiko
2020-06-11 10:00
У этого пользователя нет текстового комментария

-
JUNICHI
2020-06-11 06:01
У этого пользователя нет текстового комментария

-
Saara
2020-06-09 14:27
У этого пользователя нет текстового комментария