
-
Elvin
2021-02-10 14:54
У этого пользователя нет текстового комментария

-
Yoshihiro
2021-02-10 14:35
語彙不足で分からない点を、優しく懇切丁寧に教えてもらいました。とても良い先生で、初めてのレッスンですが、楽しかったです。ありがとうございました。

-
Anri
2021-02-08 14:34
初回の体験レッスンありがとうございました
初めてで緊張しましたが、テンション高めで会話を盛り上げてくれました
伝えたいことが伝わったかわからないですが、私の拙い英語を理解しようとしてくれました
また機会があればお願いしたいと思います

-
Manaka
2021-02-08 14:34
У этого пользователя нет текстового комментария

-
Summer
2021-02-06 09:31
У этого пользователя нет текстового комментария

-
Timo
2021-02-04 09:57
У этого пользователя нет текстового комментария

-
Moto
2021-02-01 15:08
I enjoyed talking with teacher. I had a good experience. Thanks!

-
Utaka
2021-02-01 12:09
У этого пользователя нет текстового комментария

-
haozhe
2021-01-30 15:55
У этого пользователя нет текстового комментария

-
Ayumi
2021-01-30 15:07
It was a first trial lesson. I was little nervous but she talked friendly. The lesson was sometimes difficult to understand, but spoke slowly and clearly. I couldn’t catch all words she said, but I kind of understood.
Thank you.