
-
HITOMI
2022-03-11 11:20
It was fun for me to take her lesson, so I miss you!
I want to meet when I will be able to visit your country.
I really appreciate for your teaching!!
Thank you!
I really meet you again!

-
Nao
2022-03-11 01:19
У этого пользователя нет текстового комментария

-
HITOMI
2022-03-10 11:35
I enjoyed this class also today. The teacher always makes us laugh, so this class is fun for me to know new knowledges.
I am looking forward to your next lesson.
Thank you!

-
maga
2022-03-10 04:43
У этого пользователя нет текстового комментария

-
HITOMI
2022-03-09 11:04
I really enjoyed this class, because she taught us a lot of superstitions in many other countries. It was a lot of fun for me.
I am looking forward to your next lesson.
Thank you!

-
HITOMI
2022-03-08 11:34
I enjoyed this class, so I could touch many customs in the teacher's country. I was happy to hear many things.
I am looking forward to hear other story about teacher's country in your next lesson.
Thank you!

-
Ayumi
2022-03-06 14:10
У этого пользователя нет текстового комментария

-
kevin
2022-03-06 07:10
У этого пользователя нет текстового комментария

-
HITOMI
2022-03-04 11:54
I talked about travel, so I recommended some places which is in Japan to her. I was glad to hear about Cebu and Philippines. I want to go some places which we discussed. It was fun for me to enter this class.
Thank you!
I am looking forward to your next lesson.

-
maga
2022-03-04 04:49
У этого пользователя нет текстового комментария