
-
Yousuke
2026-05-09 01:59
先生のおかげで楽しくレッスンが受けられました。
すごくわかりやすいよう説明してくれました。
間違えているところもできるまで発音練習をしてくれました。
ありがとうございました!
また受けたいです。
すごく優しい先生です。
面白くてかっこよくて
日本語をしゃべれる先生です

-
Mike
2026-05-08 15:53
У этого пользователя нет текстового комментария

-
Aron
2026-05-08 13:55
У этого пользователя нет текстового комментария

-
Ciel
2026-05-07 14:30
У этого пользователя нет текстового комментария

-
Miran
2026-05-06 01:55
У этого пользователя нет текстового комментария

-
1
2026-05-05 15:25
У этого пользователя нет текстового комментария

-
Aron
2026-05-05 14:56
У этого пользователя нет текстового комментария

-
yuyu
2026-05-05 14:37
Denmar,many thanks for you!!!!!!!!!!I won’t be continuing with online English class,mom said I am way too busy every day. It’s a pain to say goodbye to you'….mom said you’re a very good and handsome man,thank you again.I hope you have a nice every day.you brighten up my day all the time.good luck in your life. bye bye Denmar

-
Tina
2026-05-05 04:56
У этого пользователя нет текстового комментария

-
JinJin
2026-05-05 03:02
初めてカラン受講。
片言の日本語が面白く、レッスン進行がスムーズ。
楽しかった!
またお願いします。