
-
Mia
2025-07-18 17:26
У этого пользователя нет текстового комментария

-
Zane
2025-07-18 14:26
У этого пользователя нет текстового комментария

-
Ura
2025-07-18 11:57
У этого пользователя нет текстового комментария

-
Ben
2025-07-17 15:01
У этого пользователя нет текстового комментария

-
takashi
2025-07-16 17:29
У этого пользователя нет текстового комментария

-
belinda
2025-07-16 16:57
У этого пользователя нет текстового комментария

-
shino
2025-07-16 15:59
It was a review session. I made a mistake and didn't understand, so I asked the teacher, but he said, "It's a review, so let's move on." Even if you ask a question, you'll just get the answer. It's a real waste of time. It's not something I'd pay money to take. It's better to just look at the textbook. The attitude is bad.
You wrote a wrong sentence, and when I asked you about it, you didn't even reflect on it.

-
wenxuan
2025-07-16 13:58
У этого пользователя нет текстового комментария

-
Perico
2025-07-16 13:30
4回目のこの教師のレッスンです。
トロフィーを沢山くれた。
新米さんですが、とても面白いです。🎵🎶♩♪♬♫

-
miguo
2025-07-16 12:26
uyhgfhgsgcvfggfyurgcfgfzzdgf