
-
SO
2025-04-20 15:12
I had sharing,she taught me grammar and basic English.thank you.

-
SO
2025-04-20 15:12
I had sharing,she taught me grammar and basic English.thank you.

-
SO
2025-04-20 15:12
I had sharing,she taught me grammar and basic English.thank you.

-
SO
2025-04-20 15:07
thank you for the lesson. I had a role-play . Thank you.

-
SO
2025-04-20 15:05
I had sharing.and she gave me an opportunity to express what curriculum I want to have.thank you.

-
Bryan
2025-04-20 09:26
У этого пользователя нет текстового комментария

-
Brown
2025-04-19 16:57
У этого пользователя нет текстового комментария

-
Cherry
2025-04-19 16:26
У этого пользователя нет текстового комментария

-
Shine
2025-04-19 15:26
У этого пользователя нет текстового комментария

-
Rima
2025-04-19 09:31
カランメソッドを2回受講しました。テンポがちょうどよく、また、優しいです。毎回ではないですが途中で褒めてくれたり、テンポがちょうど良いか聞いてくれたりするときもあり、また受けたいと思う先生です。