
-
Daigyo
2024-07-07 05:26
とても楽しくレッスンができました(^▽^)/

-
Fuyuto
2024-07-07 02:57
半端ない素晴らしいのであーる(ノリがいいバージョン2)

-
mei
2024-07-06 08:56
У этого пользователя нет текстового комментария

-
Reika
2024-07-06 07:56
У этого пользователя нет текстового комментария

-
AKIKO
2024-07-06 05:26
У этого пользователя нет текстового комментария

-
RION
2024-07-06 01:56
У этого пользователя нет текстового комментария

-
Izumi Hikaru
2024-07-04 07:57
Topic conversation: 話が弾み、とても楽しくレッスンできました。言い間違えもチョコチョコ修正してくれて、波長が合った感じです。またぜひお願いします。

-
Jun
2024-07-04 03:56
У этого пользователя нет текстового комментария

-
An
2024-07-03 08:00
She was friendly, so I could talk with her smilingly. I leaned the difference between first person, second person and third person. I was not sure how can I say something in English, but I could remember it from the lesson.

-
Kei
2024-07-03 03:28
Thanks to great care !