
-
KEIICHIRO
2026-04-24 07:20
Thank you, Rosapus. It seems like we have the same taste. I enjoyed to talk to you a lot. Your pronunciation is very good. And you speaks slowly for me . So I understood most of what you said.

-
Jack
2026-04-24 04:55
У этого пользователя нет текстового комментария

-
Ryo
2026-04-23 15:56
カラン3受講、とても進行、直しが丁寧で、少しこちらの回答も待ちながら、ダメならすぐに喋ってくれたりと、カランの良さを体感できた。

-
Nino
2026-04-23 15:26
У этого пользователя нет текстового комментария

-
Dinosaur
2026-04-23 14:55
У этого пользователя нет текстового комментария

-
letong
2026-04-23 14:26
喜欢喜欢🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

-
Haruma
2026-04-23 13:59
У этого пользователя нет текстового комментария

-
Lora
2026-04-23 12:56
У этого пользователя нет текстового комментария

-
KEIICHIRO
2026-04-23 07:02
Thank you, Rosapus. You always teach me sincerely and politely. So your lesson is very helpful to me.

-
Dinosaur
2026-04-22 15:26
У этого пользователя нет текстового комментария