
-
Hiroe
2024-01-14 02:25
У этого пользователя нет текстового комментария

-
daisuke
2024-01-14 01:59
言葉をはっきりと話されるので、英語の上達を望む段階ではとても理解しやすく勉強しやすかった。細かいミスも指摘してもらえるのでとてもトレーニングになった。

-
takahiro
2024-01-13 09:08
I had a lot of discussion based on the Topic on Asking for payment of Business English with Apechi-san. I learned how to deal with poor payment behaviors from customers.
I could manage to conduct the role play in conversation between customer and seller with her based on one of the scenarios stated on Oral practice.
I enjoyed the lesson.

-
takahiro
2024-01-13 09:02
I had a lot of great discussion with Apechi-san about the matter of whether International Court of Justice can issue interim measures ordering an immediate halt of Israel's invasion into Gaza. We also had a great discussion about Japanese politician's scandal.
I enjoyed the lesson.

-
Yui
2024-01-13 03:53
У этого пользователя нет текстового комментария

-
watanabe
2024-01-13 01:58
聞き取りやすい。テンポがよい。

-
Ryusuke
2024-01-12 17:00
У этого пользователя нет текстового комментария

-
Kazuki Chiba
2024-01-12 08:56
У этого пользователя нет текстового комментария

-
Princess
2024-01-12 05:25
У этого пользователя нет текстового комментария

-
Henry
2024-01-11 07:55
У этого пользователя нет текстового комментария