
-
Soichiro
2024-02-04 07:29
У этого пользователя нет текстового комментария

-
Alisa
2024-02-03 10:41
У этого пользователя нет текстового комментария

-
Aoi
2024-02-03 10:27
У этого пользователя нет текстового комментария

-
Ryosuke
2024-02-03 08:56
У этого пользователя нет текстового комментария

-
takahiro
2024-02-03 08:35
I had a lot of great discussion with Apechi-san about the news that the US military started its retaliation against Pro-Iranian militants, whose drone-attack killed US solders.
We exchanged our views about this news with each other.
I enjoyed the lesson.

-
takahiro
2024-02-03 08:30
I had a lot of discussion based on the Topic on After-sales Follow-up of Business English with Apechi-san. I could manage to reply to the questions stated in Warm-up.
I could also reply to some questions which she asked based on Business e-mail.
I learned some expressions for After-sales follow-up methods through Learning Goals.
I enjoyed the lesson.

-
Ayato
2024-02-03 03:56
У этого пользователя нет текстового комментария

-
osawa
2024-02-03 02:56
i'm happy to have talk with you.

-
Hiroe
2024-02-03 02:25
У этого пользователя нет текстового комментария

-
airi
2024-02-03 01:26
У этого пользователя нет текстового комментария