
-
maki
2024-02-27 02:56
У этого пользователя нет текстового комментария

-
Ariunkhur
2024-02-27 01:55
У этого пользователя нет текстового комментария

-
Keiko
2024-02-27 00:26
У этого пользователя нет текстового комментария

-
Yumi
2024-02-25 11:56
У этого пользователя нет текстового комментария

-
Mei
2024-02-25 09:55
У этого пользователя нет текстового комментария

-
takahiro
2024-02-25 09:35
I had a lot of discussion with Apechi-san about the two topics.
Firstly, we talked about her cold situation and the condition of her throat. Based on my experience, I encouraged her to gargle and to drink hot milk when she had no appetite.
We also discussed the Ukrainian President's message to his people on the occasion of the two-year anniversary of the Russian invasion of Ukraine.
I enjoyed the lesson.

-
Kazu
2024-02-25 08:25
У этого пользователя нет текстового комментария

-
Haruki
2024-02-25 01:56
У этого пользователя нет текстового комментария

-
Gento
2024-02-24 11:27
У этого пользователя нет текстового комментария

-
takahiro
2024-02-24 11:03
I had a lot of great discussion with Apechi-san about the news on two-year anniversary of Russia's invasion into Ukraine. I also had a lot of discussion based on the Topic on Customer service of Business English with her. I could learn customer service techniques through Learning goals. I enjoyed the lesson.