
-
Hiro
2024-04-02 01:20
У этого пользователя нет текстового комментария

-
Mario
2024-03-31 11:33
It was the first legular class for me. Teacher Apechi was nicer and good at leading the class I took. I depicted that the regular class was more difficult for me, but by having her advices I could make it.

-
takahiro
2024-03-31 09:33
I had a lot of discussion based on the Topic on Gathering Feedback by Survey of Business English with Apechi-san. I could manage to reply to some questions on E-mail review that she asked me. I also learned some phrases for asking for feedback to customers through Learning Goals. I enjoyed the lesson.

-
Janet
2024-03-31 03:25
У этого пользователя нет текстового комментария

-
KANA
2024-03-31 01:57
У этого пользователя нет текстового комментария

-
Nao
2024-03-31 00:56
У этого пользователя нет текстового комментария

-
yuki
2024-03-31 00:25
У этого пользователя нет текстового комментария

-
hiroya
2024-03-30 10:55
У этого пользователя нет текстового комментария

-
Lily
2024-03-30 09:25
У этого пользователя нет текстового комментария

-
Masa
2024-03-30 08:52
У этого пользователя нет текстового комментария