
-
tsuki
2024-02-04 23:16
У этого пользователя нет текстового комментария

-
Ricky
2024-02-04 16:26
У этого пользователя нет текстового комментария

-
Kevin
2024-02-04 15:28
У этого пользователя нет текстового комментария

-
jiayu
2024-02-04 14:56
У этого пользователя нет текстового комментария

-
KOTO
2024-02-04 11:26
У этого пользователя нет текстового комментария

-
Rubby
2024-02-03 16:26
У этого пользователя нет текстового комментария

-
Naoh
2024-02-03 15:26
У этого пользователя нет текстового комментария

-
RINA
2024-02-03 13:56
У этого пользователя нет текстового комментария

-
ran
2024-02-03 13:01
丁寧で分かりやすい

-
Kimmy
2024-02-03 12:20
I really enjoyed her lesson even though I had never met her before. It was a Topic Conversation lesson, a continuation of the last one. Actually, I had forgotten many words I had learned last time. Therefore, I wasn't able to answer some questions, but she gave me some hints to answer them and kindly cheered me up. Additionally, her English was easy to understand, so I could comprehend almost everything she said. Whenever I answered something, she listened attentively and reacted carefully, so I never felt nervous. I want to see her again!