
-
kazumi
2024-04-09 14:26
У этого пользователя нет текстового комментария

-
Kentaro
2024-04-09 01:12
Thank you for teaching me carefully.She told me with a smile.Thanks to her,I was able to study very relaxedly.

-
Emmy
2024-04-08 16:28
У этого пользователя нет текстового комментария

-
Junpei
2024-04-08 14:57
ありがとうございました!!

-
Megu
2024-04-08 12:56
У этого пользователя нет текстового комментария

-
Yossy
2024-04-08 12:00
Sorry for crying.Thank you again.

-
keita
2024-04-07 17:29
I can understand smoothly because of you!!

-
Rie
2024-04-07 16:57
穏やかで笑顔が素敵な良い先生でした!REMSを受講しました。自信ない単語はもう一度リピートを求められるのでしっかり文章を覚えられました。そしていっぱい褒めて頂けたのでやる気がまた出ましたw ありがとうございます、またお願いします!

-
Chika
2024-04-07 16:27
У этого пользователя нет текстового комментария

-
Tiyoko
2024-04-07 16:07
笑顔で指導してくれたので安心して受講できました