
-
mok
2024-04-08 03:28
優しくて根気よくお付き合いくださる先生です。発音もきれいです。間違えてもNO!とは言わず、こんな言い方もあるわよね、と優しく言い換えてくださるので、心折れることなくレッスン頑張れます。

-
Takashi
2024-04-08 02:26
У этого пользователя нет текстового комментария

-
Norihiro
2024-04-08 01:43
У этого пользователя нет текстового комментария

-
Asumi
2024-04-08 00:59
У этого пользователя нет текстового комментария

-
Yuho
2024-04-07 08:27
У этого пользователя нет текстового комментария

-
hide-san
2024-04-07 06:32
It was a 1 hour lesson, so it was a very fulfilling lesson with good content.
I was satisfied with your lesson because your answer of my questions was nice, so I would like to review it.
Thank you so much. See you!!!

-
hide-san
2024-04-07 06:20
I love your lesson style because you gave me a lot of examples of each topics.
Also you always respond to my requests for lots of conversation and share your opinions. Those were so nice.
Thank you so much today's lesson. See you!!!

-
Maru
2024-04-07 02:57
У этого пользователя нет текстового комментария

-
Maru
2024-04-07 02:26
У этого пользователя нет текстового комментария

-
Sam
2024-04-07 01:26
У этого пользователя нет текстового комментария