
-
Momi
2025-05-23 15:27
初めてカランレッスンで受講しました。発音が綺麗で、出来そうなところは速く、初めてのところはとてもはっきりと話してくださったのでメリハリがあってとてもやりやすかったです。また受講したいと思います。

-
Momi
2025-05-23 14:55
У этого пользователя нет текстового комментария

-
Kevin
2025-05-23 14:25
У этого пользователя нет текстового комментария

-
MARI
2025-05-23 07:57
REMS 受講。発音がよく、進行もうまい。

-
Evan
2025-05-22 15:56
Thank you Renaday, Good

-
Haruka
2025-05-22 06:25
У этого пользователя нет текстового комментария

-
Sonia
2025-05-21 14:26
❤️

-
leyi
2025-05-21 12:56
У этого пользователя нет текстового комментария

-
KARINTO
2025-05-21 07:59
She is a vry generous teacher. Thank you for her kindness. She lead me well when I couldn't make some sentences. She showed me correct sentences. I appreciate her.

-
Tomo
2025-05-20 15:57
У этого пользователя нет текстового комментария