
-
Heita
2021-05-08 06:32
小2の子供がキッズスターター受講。
とても、と~っても明るくて優しい先生でした!

-
Jessie
2021-05-07 06:16
Smile a lot which is a good encouragement to kids.

-
Ayu
2021-05-05 15:02
У этого пользователя нет текстового комментария

-
Hisaya
2021-05-05 14:22
У этого пользователя нет текстового комментария

-
Kenty
2021-05-05 10:00
У этого пользователя нет текстового комментария

-
Hisaya
2021-05-04 14:05
У этого пользователя нет текстового комментария

-
Hisaya
2021-05-04 14:04
У этого пользователя нет текстового комментария

-
Hisaya
2021-05-03 10:11
常に笑顔で良い先生です!

-
Yuta
2021-05-03 08:54
とても良い先生
きっと賢いと思う
フリートークの回しも、授業も、上手
リピります。
He was good
I think he must be very smart so lead student In free talk session to enjoy and making class to effective
Very good we will repeat him again

-
gujinyue
2021-05-01 15:29
У этого пользователя нет текстового комментария