
-
Reiko
2022-11-10 14:07
У этого пользователя нет текстового комментария

-
Sally
2022-11-09 15:03
У этого пользователя нет текстового комментария

-
Ruby
2022-11-09 11:45
У этого пользователя нет текстового комментария

-
Koki
2022-11-08 12:55
У этого пользователя нет текстового комментария

-
Hikari
2022-11-08 12:38
最悪でした。
Audio setting was not well prepared before lesson.
Background sound was too noisy and we couldn’t hear teacher’s voice.
Teacher kept silence for over 80% time and looking for the textbook for 15mins.
I could hear teacher said ‘have a nice day’ clearly ONLY when time’s up.
Nothing was learnt from the lesson.
Wasted for 25mins.