
-
Hikari
2025-03-21 14:10
I took her lessons after a long time. She is my favorite teacher! I missed her so much. I was very happy to talk with her again after long long time. It had been a long time since I spoke English last time, but I really enjoyed her lessons. I had been away from studying English for a long time, so I had forgotten how to speak English, but I would like to enjoy speaking English in her lessons again.

-
Hikari
2025-03-21 14:04
У этого пользователя нет текстового комментария

-
MIKU
2025-03-21 10:52
カラン好きになってきた!

-
HIRUMA
2025-03-21 09:51
У этого пользователя нет текстового комментария

-
Diven
2025-03-20 16:26
У этого пользователя нет текстового комментария

-
nini
2025-03-20 15:30
У этого пользователя нет текстового комментария

-
Tong Ching Tung
2025-03-20 15:28
У этого пользователя нет текстового комментария

-
MIKU
2025-03-20 10:53
だいすき!

-
SUMIRE
2025-03-20 09:52
У этого пользователя нет текстового комментария

-
YESEO
2025-03-19 09:52
У этого пользователя нет текстового комментария