
-
Alec
2020-12-11 06:28
У этого пользователя нет текстового комментария

-
Hiro
2020-12-10 05:33
У этого пользователя нет текстового комментария

-
Mariko
2020-12-10 04:39
Very disappointed. She was not a kind kind teacher.
She was agressive to the student.
Very bad maner.

-
porter
2020-12-08 17:34
nice

-
porter
2020-12-06 16:01
挺好的

-
Alec
2020-12-04 07:40
У этого пользователя нет текстового комментария

-
Sara
2020-12-04 05:01
カランメソッドStage4受講。スピード感があって良かったです。

-
porter
2020-12-03 18:16
sorry,i am late,i foget the time.

-
porter
2020-12-01 17:59
一直很不错

-
Ayako
2020-12-01 12:50
良い緊張感もあり、笑顔もあり、メリハリのきいたレッスンで良かったです