
-
Fuwari
2025-06-13 14:08
У этого пользователя нет текстового комментария

-
Noble
2025-06-13 13:25
У этого пользователя нет текстового комментария

-
Ryu
2025-06-13 05:26
У этого пользователя нет текстового комментария

-
kazue
2025-06-13 04:27
REMS受講。明るく、優しく、発音も綺麗で大好きな先生です。Thank you.

-
miyachan
2025-06-12 23:33
У этого пользователя нет текстового комментария

-
Amy
2025-06-12 16:11
It was very nice and the teacher helped me understand new words I did not know and she helped me fix my mistakes and then we read something and it was fun and I asked many questions and I liked to answer too and I liked the whole lesson and the teacher was very kind and she made everything easy to understand and she also told me about the transfer I did not go to before and I give it five stars and it was perfect and the best part was when she called me by my English name and I had so much fun

-
Bella
2025-06-12 14:27
У этого пользователя нет текстового комментария

-
candy
2025-06-12 13:30
У этого пользователя нет текстового комментария

-
Lisa
2025-06-12 12:55
У этого пользователя нет текстового комментария

-
TOJI
2025-06-12 12:26
У этого пользователя нет текстового комментария